Ambalajlama

ambalajlama

Ambalajlama

Evden eve nakliyat hizmetlerinde kalitesi ile marka olmuş firmamız eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmasında ambalajlama hizmetini önemli tutmuştur. Eşyaalrın güvende taşınması için onları iyi şekidle muhafaza altına alacak çarpmaya karşı koruyacak malzemler ile usta ellerden ambalaj yapılmaıs gerekmektedir.

Cam eşyalar baloncuklu özel ambalaj malzemesi ile paketlenmekte, içinde kırılabilir malzeme olduğu için uyarı notları yazılmakta, taşıma sırasına koyulmaktadır.

Mobilyalar ve beyaz eşyalar vars agüvenlik kamerası gibi özel cihazlwar ustalarımız tarafından sökülmekte yni adresinde tekrar monrte edilmektedir.Paketleme evden eve nakliyat işinin en can alıcı noktalarından birisidir. Yanlızca yetişmiş elemanlar paketlemeyi sorunsuz yapabilir. Yetişmemiş elemanlar paketleme işlerinde mutlaka yetersiz kalacaklardır.Eşyalarınızı Acemi Ellere bırakmayız. Paketlemeleri tecrübeli elemanlara bırakmalısınız.Paketleme işlerinde kullanılan malzemeler Hangi eşyanın (örneğin porselen .cam . eloktronik eşya vb gibi )nasıl paketleneceği , Hangisinin daha önce paketleneceği, eşyaların nakliyat araçlarına nasıl yerleştirileceği aylar süren eğitimden sonra bir elemana öğretilebilir. Ev tasimada kirilcak esyalarinizi ve ufak esyarinizi hijyenik sarma mazemeleri kullanarak kolilemesini yapar. Evde oda oda tüm esyalar toplanarak her koli üzerine nerden alindigi ne oldugu yazilarak esyalarin düzenli sekilde yerlesmesini saglanir.isteginize göre tasima öncesi firmamiza bilgi vererek kirilacak ve ufak esyalarinizi kolilemesini yaptirip acilmadan birakabilirisiniz.Esyalarin koli içerisine yerlesmesinde aralarina ek mahzmeler konulur ve saglamlasmasi saglanir. Paketlenen tüm eşyalar profosyonel yetiştirimiş elemanlarımız tarafından yapılır.