Menu

Ambalajlama

Ambalajlama

Evden Eve Nakliyat olsun yada şehirler arası nakliyat yada taşımanın hangi kategorisinde hizmet verecekseniz verin hizmeti sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırmak adına ambalajlama hizmetinin titizlikle yapılması zaruridir. Eşyaların türüne göre ayrıştırılması özel ekipman ve malzemlerle poaketlenip muhafaza altına alınmaıs şarttır. Kırılcak eşyaların özel balonlu yada elyaf çizilmeye ve kırılmaya karşı koruyan ambalaj malzemeleir ile uzmanlarl apaketlenmeli taşıma ekibine bilgi verilmesi adına üzeri etiketlenip uyarılmalıdır. Beyaz eşyalar, mobilyalar itin a ile sökülmeli ustalar tarafından bu hizmet sunulmalı yeni adresindede aynı şekilde takılmalıdır. Elektornik ürünler kalın köpülklerle muhafaz altına alınmalı, önemli ve değerli eşyalarınız yanınızda olmalıdır.

evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakiyat hizmet sektörü hızlı gelişim göstermekte bu gelişimle beraber taşıma daha hızlı ve güvenli bir şekilde müşteriye sunulmakta buda artık bu hizmet korkulan hizmet kategori sınıfından çıkarmaktadır.

kurumsal-tasima

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşıma taleplerinde hizmetin %68 lik payına sahip firmamız sunduğu tüm hizmetlerinde müşterinin güvenliğini her daim ön planda tutmuş, maddi kaybı sıfıra indirerek işinin ehli marka sahibi bir firma olduğunu sektöründe kanıtlamıştır

sehirle-rarasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Sürekli yenilenen ve sayısı artan geniş araç filosu tecrübeli personeli ile tüm yetki belgelerine sahip firmamız 81 ilde şehirler arası nakliyat taleplerinde ön planda tercih edilen firma olmuş, bunda müşteri ile kurduğu aile bağı etkili olmuştur.

eşya depolama