Menu

Hakkımızda

Hakkımızda

Şahsuvaroğlu evden eve nakliyat olarak bizi diğer firmalardan farklı kılan etkenleri sıralamadan önce bilmenizi isterizki firmamız 1986 yılından beri sizlerin tüm taşıma taleplerini en ince ayrıntısına kadar planlayarak karşılamaktadır. Sizlere mutlaka antlaşma sağlanması sonrasında ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde taşımalarınız daha güvenli olduğu kadar ekonomik bir fiyat avantajınıda beraberinde getirmekte..

Firmamız başakşehir halkının güvenini kaznamış bunun sonucundada bölgesinde taleplerin yaklaşık %75 ini tek başına karşılamaktadır. Taşıma sadece eşyalarınızı taşımak demek olmadığını bundan daha önemli olarak güveninizide taşıdığımızın bilincindeyiz. Maddi manevi hiçbir şekilde sizlerin zarara uğramasını istemeyiz. Bu sebeple uzman personel kaliteli birinci sınıf malzeme ve ekipman kullanmaktayız.

evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, müşterisine hizmet ve saygı aşamasında en kaliteli çözümler üretmekte, müşterinin güveni ve huzuru eşyaları en iyi şekilde taşıma süresince teminat altına alınmaktadır.

kurumsal-tasima

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık hizmetinin çok büyük bir ekip dayanışması ile planlama dahilinde huzlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Sizleirn müşterinize hizmet aktivitenizi kesintisiz devam ettirmeniz için gayret gösteriyoruz.

sehirle-rarasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri bütün hizmetlerin dışında nakliye alanındaki en zor alan olup, bu hizmeti verecek firmaların yetki belgeleri tam olmalıdır. Araçların süreki bakınları yapılmalı, her türlü önlem alınmalıdır.

eşya depolama