Menu

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat İstanbul’un en yoğun göç alan ve nüfusu altı yüz elli bine dayanan oldukça dinamik ilçede hizmet sunmaktadır. İlçemizin altmış dokuz mahallesi mevcuttur. Oto sanayi sitesi, sanayi ticaret merkezi, dokuma sanayi, sandıkçılar sitesindeki makine, tekstil sanayi, ilçede ki otomobil sanayi olabildiğince gelişkin durumdadır. Bu sanayi kuruluşları doğalında sürekli hareketli, taşınan nüfus ve iş yeri potansiyeli oluşturmaktadır. İstanbul Anadolu Sarayı, Maltepe Üniversitesi Hastanesi, koşuyolu kalp damar hastanesi, yurtları da ayrıca yine her dönem buraya taşınan veya buradan taşınan öğrenci ve eğitmen nakliyat potansiyelini oluşturmaktadır.

Kartal Evden Eve Taşımacılık Bilgi

Kartal evden eve taşımacılık elbette en yoğun, tayin, terfi, atma ve yine okul açılış kapanış dönemlerinde hareketlidir. Ancak yılın on iki ayı ilçemizde nakliyat ve taşıma sektörü devamlı canlı durumdadır. Bu canlılık, kimi art niyetli, kötü kişilerin, firmaların iştahını kabarttığından ilçemizde olabildiğince, sayıları onları aşan korsan taşımacıların türemesine, piyasaya girmesine, öğrenci, memur, işçi yurttaşları mağdur etmelerine yol açmış bulunmaktadır. O kadar kötü ve gaddar uygulamalar yapmaktadırlar ki, Kartal ilçemizde, nakliyatçılık ile hırsızlık nerede ise aynı anlamda kullanılır hale gelmiştir. Her kes bunlardan yaka silker durumdadır. Nasıl bu denli yaygınlaştılar? Yeteri devlet denetimi olmadığı için. Kartal nakliyatçılarının sağlıklı oda örgütü, nitelikli sendikaları veya sivil örgütlülükleri ve dolayısı ile denetimleri olmadıkları için meydan bu Kartal korsan taşımacılarına kalmış durumdadır. Bu durumda yurttaşın kendi bilgisi, bilinci mağdur olmasını engelleyecek en sağlıklı tedbirdir. Biz firma olarak önce bu bilgileri yurttaşa sunmayı bu açıdan önemli ve gerekli buluyoruz.

Profesyonel Kartal Evden Eve Nakliye Yapılır

Kartal nakliye hizmeti alacağımız firmanın ticari sicil ve oda kaydını görmeli, sahte olmadığına ikna olmalıyız. Bunu hemen hemen hepimiz algılayabilir, yapabiliriz. Araçlarında firmalarının logolarını ve açık iletişim bilgilerini görmüyorsak bu araç ne, kimin, ne için sorularını sormalı ve o firmadan uzak durmalıyız. Fatura alamadığımız hiçbir Kartal nakliyatçısına asla ödeme yapmamalıyız. Faturalandıramıyorsa, sizi ve devleti dolandırıyor demektir. Zaten başka türlü de ödeme yaptığınızı ispatlayamazsınız. Sizin ile Kartal nakliyat sözleşmesi yapıp altına imza atmıyorsa, bu sözleşmenin bir nüshasını size vermiyorsa, bu firma yasal iş yapmıyor, yasal sorumluluk altına girmiyor demektir. Kartal nakliyat işletmesi, önce eşyalarınızı, taşıma sigortası ile güvenceleyip, sigortalamıyorsa, bu işletmenin sizin eşyalarınızı taşıma gibi bir derdi, tasası işi yok demektir. Bunlardan uzak durmak mağdur olmanızı engelleyecektir.

Sigortalı ve Sözleşmeli Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliye hizmetini verir iken biz, iş yeri ruhsatımızı, yetki belgemizi, araçlarımızı, personel sigortamızı, sözleşmelerimizi ve taşıma sigortamızı en şeffaf hali ile denetiminize sunuyoruz. Siz Kartal evden eve nakliyat kararınızı veriyorsunuz.

Yasal sigortalı ve sözleşmeli Kartal evden eve nakliyat nerede nasıl bulunur sorusunu soruyor ve arıyorsanız cevabınız bizdedir. Bizim telefonlarımız size daima açıktır. İsterseniz epostadan da bize ulaşabilirsiniz. İsterseniz sosyal medya adreslerimizden de bizim ile irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz ofisimizde daima profesyonel ekibiz bulunmaktadır. Ofisimize gelirsiniz. Bizzat görürsünüz. Bilgi alırsınız. Taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Kartal Nakliyat Fiyatı

Kartal nakliyat fiyatı nedir? Bize sorulan ilk soru budur. Biz ise, “neyi taşıyacağız, nereden taşıyacağız, nasıl taşıyacağız” diye soruyoruz. Ücretsiz ekspertiz Kartal Nakliyat Fiyatı için gelip etüt yapıyor. Sonrasında fiyat teklifi oluşuyor. Yüksek kat ise, yük asansörü kullanacağız bu fiyatı etkiler. Çok fazla eşyanız var ise daha çok personel çalışacak bu da fiyatı etkiler. Taşınılacak mesafe de fiyatı etkiler. Tüm bunlar için ekspertiz etüdü gereklidir. Eksper için müsait değil iseniz, bize, siz, istediğimiz detaylı bilgiyi verebilirsiniz.

Bu bilgiden sonra ancak, Kartal nakliyat fiyatı 570 TL mi, 1500 TL mi? Netleşebilir.

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.www.sahsuvaroglunakliyat.com/iletisim.html

evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, müşterisine hizmet ve saygı aşamasında en kaliteli çözümler üretmekte, müşterinin güveni ve huzuru eşyaları en iyi şekilde taşıma süresince teminat altına alınmaktadır.

kurumsal-tasima

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık hizmetinin çok büyük bir ekip dayanışması ile planlama dahilinde huzlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Sizleirn müşterinize hizmet aktivitenizi kesintisiz devam ettirmeniz için gayret gösteriyoruz.

sehirle-rarasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri bütün hizmetlerin dışında nakliye alanındaki en zor alan olup, bu hizmeti verecek firmaların yetki belgeleri tam olmalıdır. Araçların süreki bakınları yapılmalı, her türlü önlem alınmalıdır.

tuzla evden eve nakliyat