Menu

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Bizim gibi ekonomik sorumu kriz düzeyinde olan, az gelirli ülkelerde hali ile insanlar önce fiyatı soruyor. Eşyasını taşıtmak istediğinde, taşıma firmalarına önce, Tuzla evden eve nakliyat fiyatı nedir sorusunu yöneltiyor. Hal böyle olunca tüm düzenbazlar, soyguncular, dolandırıcılar, korsanlar dahile ve tuzaklarını fiyat üzerinden kuruyorlar. Dolandırmak, soymak istedikleri kişileri, taşımacılık adı altında, ucuz Tuzla fiyatı adı altında tuzaklarına düşürüyorlar. Lütfen bu bilgiyi unutmayınız.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Ucuz Fiyat

“Şok Tuzla evden eve nakliyat fiyatı 350 TL, fırsat Tuzla evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, indirim Tuzla evden eve nakliyat fiyatı 600” gibi rakamları ister internet sitelerinde ister el ilanlarında isterseniz panolarda veya gezen araç üzerinde gördüğümüzde uyanık ve bilinçli olmalıyız.

Neden? Böylesi reklamlar, soygun, korsan nakliyatçıların kurdukları tuzaktır. Oltaya taktıkları yemdir. Bizim ekonomik sıkıntılarımızı bize karşı hile, tuzak olarak kullanmaktadırlar. Burada ki rakam örneğin 350 TL ise, özellikle eşyanızı paketledikten sonra, sizin artık vazgeçemeyeceğiniz durumu oluşturduktan sonra, “eşyanız çok fazlaymış bilemedik 100 TL vermelisiniz” ile başlayan cümle, “ katınızın yüksek olduğunu bilmiyorduk, 250 TL asansör ücreti vermeniz lazım” ile devam eder. “Bilseydin, baştan söyleseydin diyebilir misiniz?” isterseniz söyleyiniz.

Burada bitmez soygun. “taşınacak yol çok uzun, yakıtın yarısını biz, diğer yarısını siz karşılayacaksınız, artı 200 TL de yakıt ücreti ödemeniz lazım” diye sürer. Bunların hepsi taşınmanın belli evrelerinde aşamalarında söylenir.

Tabi sizin tavrınızda önemlidir. Bu soygun burada bitmez, “yen evinize de asansör lazım onun için de ekstra 150 TL verin” diye sürer. Bittiğini sanmayınız. “Mobilya montajınız için 50 TLödemeniz gerek, beyaz eşya kurulumu için de 50 TL daha vermelisiniz” diye devam eder soygun. Ödenecek daha paranız var. En son, “çalışanlara bahşiş isterler en az 100 TL ödemeniz lazım” diye de ısrarlı fiyat ifade ederler. Ne yapacağız?

Tuzla Evden Eve Taşıma Fiyatı Nedir?

Tuzla evden eve taşıma fiyatı aldığımızda mutlaka taşıma sigortası ve nakliyat sözleşmesi yapmalıyız. Bunları yapmadan tek kuruş dahi kaparo vermemeliyiz. Yaptığımız her ödemenin muhakkak faturasını almalıyız. Bunlar çok basit bilgiler fakat bu sektör de merdiven altı kayıt dışı firmalar iş yaptığından, bu basit bilgileri dahi vatandaşa unutturuyorlar. Uygulatmıyorlar. Fakat biz, sözleşme, sigorta ve faturadan asla taviz vermemeliyiz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatı Güvenli mi?

Tuzla nakliyat fiyatı için bizim ile irtibata geçtiniz veya bizden fiyat istediniz. Biz, firma olarak önce sizden personelimizin ekspertiz yapmasını isteriz.

Tuzla evden eve nakliyat ekspertizimiz ücretsiz çalışır. Amaç firmamızın yapacağımız taşıma işine dair önceden detaylı bilgi edinmesidir. Asansör gerekecek durum var mı? Taşınılacak yol kaç kilometredir? Araçlarımız rahat çalışır mı sokaklar buna müsait mi? Hangi ambalaj ürünlerini kullanmamız gerekecek? Beyaz eşya sökümü, kurulumu, mobilya de-montesi ve montesi için gerekli personel ihtiyacı nedir?

Tüm bunları ekspertiz inceler, görür, değerlerdir ve sonrasında, Tuzla evden eve nakliyatı nasıl yapacağımızı belirler. Bu hizmetimiz için size Tuzla evden eve nakliyat fiyatı nı sunar. Anlaşabilirsek de, Tuzla evden eve nakliyat sözleşmemizi imzalar, Tuzla evden eve nakliyat sigortamızı yaparız.

Bu sürecin aşamalarında fiyat en son belirlenir, ilk fiyat verilmez. Önce hizmet ve hizmetin bedeli olan fiyat şekillenir. Bu mutlaka uygulanması gereken Evden eve nakliyat fiyatı Tuzla bilgisidir.

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.www.sahsuvaroglunakliyat.com/iletisim.html

evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, müşterisine hizmet ve saygı aşamasında en kaliteli çözümler üretmekte, müşterinin güveni ve huzuru eşyaları en iyi şekilde taşıma süresince teminat altına alınmaktadır.

kurumsal-tasima

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık hizmetinin çok büyük bir ekip dayanışması ile planlama dahilinde huzlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Sizleirn müşterinize hizmet aktivitenizi kesintisiz devam ettirmeniz için gayret gösteriyoruz.

sehirle-rarasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri bütün hizmetlerin dışında nakliye alanındaki en zor alan olup, bu hizmeti verecek firmaların yetki belgeleri tam olmalıdır. Araçların süreki bakınları yapılmalı, her türlü önlem alınmalıdır.

tuzla evden eve nakliyat